ტესტირების რეჟიმი
სამტრედიის მუნიციპალიტეტი Municipality of Samtredia

განცხადება

04.03.2019 10.00 საათზე

გაიმართება სამტრედიის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს სხდომა

ცხელი ხაზი
HOT LINE
22-18-72

გამოკითხვა
Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился
» სოფლები
სოფლები

■ მერის წარმომადგენელი დიდი ჯიხაიშის ადმინისტრაციულ ერთეულში - ნუგზარ ნუცუბიძე

ნუგზარ ნუცუბიძე

ნუგზარ ნუცუბიძე

555-21-17-60

ალექსანდრე ლეჟავა

ალექსანდრე ლეჟავა

599-35-36-50

ინგა სალდაძე

ინგა სალდაძე

591-64-90-20

ნინო ნიკურაძე

ნინო ნიკურაძე

557-63-99-93

■ ალექსანდრე ლეჟავა - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი სოფელ დიდ ჯიხაიშშიი ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ ინგა სალდაძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი სოფელ დიდ ჯიხაიშშიი ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ ნინო ნიკურაძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი სოფელ დიდ ჯიხაიშშიი ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

 

■ მერის წარმომადგენელი გომის ადმინისტრაციულ ერთეულში - ზაზა ნიკოლეიშვილი

ზაზა ნიკოლეიშვილი

ზაზა ნიკოლეიშვილი

551-59-54-51

არსენ თავაძე

არსენ თავაძე

555-44-58-97

ჯონი თევზაძე

ჯონი თევზაძე

558-28-09-46

ნინო ნიკოლეიშვილი

ნინო ნიკოლეიშვილი

555-35-98-55

■ არსენ თავაძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი გომის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ ჯონი თევზაძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი გომის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ ნინო ნიკოლეიშვილი - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი გომის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

■ მერის წარმომადგენელი სოფელ იანეთში -

sample

 

კახაბერ კოპალეიშვილი

კახაბერ კოპალეიშვილი

558-57-74-90

მახსუდ ბაგბანოვი

მახსუდ ბაგბანოვი

558-39-24-89

sample

 

■ კახაბერ კოპალეიშვილი - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი სოფელ იანეთის (ადმინისტრაციულ ერთეულში) მეერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში იანეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში მ/შ
■ მახსუდ ბაგბანოვი - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი სოფელ იანეთის (ადმინისტრაციულ ერთეულში) მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

■ მერის წარმომადგენელი დაბა კულაშის ადმინისტრაციულ ერთეულში - ვლადიმერ სოხანეიშვილი

ვლადიმერ სოხანეიშვილი

ვლადიმერ სოხანეიშვილი

595-93-67-41

თამარ ჯოჯუა

თამარ ჯოჯუა

593-33-17-66

მიხეილ კვანტალიანი

მიხეილ კვანტალიანი

555-52-54-08

sample

 

■ თამარ ჯოჯუა - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტიდს დაბა კულშის (ადმინისტრაციულ ერთეულში) მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ მიხეილ კვანტალიანი - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტიდს დაბა კულშის (ადმინისტრაციულ ერთეულში) მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

■ მერის წარმომადგენელი მელაურის ადმინისტრაციულ ერთეულში - სოფიკო კიკაჩეიშვილი

სოფიკო კიკაჩეიშვილი

სოფიკო კიკაჩეიშვილი

599-17-73-21

გიორგი ფანცულაია

გიორგი ფანცულაია

555-24-59-43

ნატო ჯულაყიზე

ნატო ჯულაყიზე

558-57-77-58

sample

 

■ გიორგი ფანცულაია - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტიდს მელაურის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ ნატო ჯულაყიზე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტიდს მელაურის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

■ მერის წარმომადგენელი ეწერის ადმინიტრაციულ ერთეულში - რევაზ ივანიაძე

რევაზ ივანიაძე

რევაზ ივანიაძე

551-45-63-83

ირინა ქიმუცაძე

ირინა ქიმუცაძე

593-16-10-06

ბადრი მანაგაძე

ბადრი მანაგაძე

593-39-15-93

sample

 

■ ირინა ქიმუცაძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტიდს ეწრის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ ბადრი მანაგაძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტიდს ეწრის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

■ მერის წარმომადგენელი ნაბაკევის ადმინისტრაციულ ერთეულში - ოთარ წულეისკირი

ოთარ წულეისკირი

ოთარ წულეისკირი

591-27-40-04

დიმიტრი კაკაბაძე

დიმიტრი კაკაბაძე

557-53-54-35

ნანა შენგელია

ნანა შენგელია

555-53-10-48

ნატო ნინუა

ნატო ნინუა

599-45-35-64

■ დიმიტრი კაკაბაძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტიდს ნაბაკევის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ ნანა შენგელია - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტიდს ნაბაკევის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ ნატო ნინუა - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტიდს ნაბაკევის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

■ მერის წარმომადგენელი ღანირის ადმინისტრაციულ ერთეულში თემში -

ვაკანსია

ვაკანსია

 

ლალი შენგელია

ლალი შენგელია

577-25-73-03

მერაბ არველაძე

მერაბ არველაძე

514-02-61-00

sample

 

■ ლალი შენგელია - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ღანირის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ მერაბ არველაძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ღანირის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

■ მერის წარმომადგენელი საჯავახოს ადმინისტრაციულ ერთეულში თემში - შავლეგ თარგამაძე

შავლეგ თარგამაძე

შავლეგ თარგამაძე

599-58-56-79

თამაზ დარსაველიძე

თამაზ დარსაველიძე

599-90-99-83

თამაზ მიქაშავიძე

თამაზ მიქაშავიძე

595-90-44-43

sample

 

■ თამაზ დარსაველიძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი საჯავახოს ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ თამაზ მიქაშავიძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი საჯავახოს ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

■ გამგებლის წარმომადგენელი სოფელი გორმაღალში - ხათუნა ლებანიძე

ხათუნა ლებანიძე

ხათუნა ლებანიძე

551-14-78-01

შორენა ჯოჯუა

შორენა ჯოჯუა

599-90-99-83

sample

 

sample

 

■ შორენა ჯოჯუა - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი სოფელ გორმაღლში (ადმინისტრაციულ ერთეულში) მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

 

■ მერის წარმომადგენელი ტოლების ადმინისტრაციულ ერთეულში - ალექსი ბოცვაძე

ალექსი ბოცვაძე

ალექსი ბოცვაძე

599-34-52-42

ავთანდილ ლორია

ავთანდილ ლორია

593-38-35-65

sample

 

sample

 

■ ავთანდილ ლორია - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ტოლების ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

 

■ მერის წარმომადგენელი სოფელი ბაშში - რამაზ კაშია

რამაზ კაშია

რამაზ კაშია

599-53-10-27

ქალთამზე ჩხეიძე

ქალთამზე ჩხეიძე

595-01-63-83

მალხაზ ნაცვლიშვილი

მალხაზ ნაცვლიშვილი

599-45-87-39

sample

 

■ ქალთამზე ჩხეიძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი სოფელ ბაშის (ადმინისტრაციულ ერთეულში) მერის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში
■ მალხაზ ნაცვლიშვილი - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი სოფელ ბაშის (ადმინისტრაციულ ერთეულში) მერის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

 

■ მერის წარმომადგენელი ოფეთის თემში - თეიმურაზ ჩხაიძე

თეიმურაზ ჩხაიძე

თეიმურაზ ჩხაიძე

599-24-19-39

აგრაფინა მეგენეიშვილი

აგრაფინა მეგენეიშვილი

577-45-62-32

sample

 

sample

 

■ აგრაფინა მეგენეიშვილი - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი იფეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

■ მერის წარმომადგენელი გამოჩინებულის ადმინისტრაციულ ერთეულში - თეიმურაზ ჩაჩუა

თეიმურაზ ჩაჩუა

თეიმურაზ ჩაჩუა

593-80-42-42

მარინა ქორიძე

მარინა ქორიძე

555-41-32-46

sample

 

sample

 

■ მარინა ქორიძე - პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი სოფელ გამოჩინებულეის (ადმინისტრაციულ ერთეულში) მერის წარმომადგენლის საქმიანობის უზრუნველყოფის საკითხებში

 

 

  • ნახვა: 3112